Продавец Интернет-магазин детской камуфляжной туристической военной тактической одежды "ARMY KIDS" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
425 отзывов
Мы производители ! Работаем 8:00-22:00. Детям - качество !- КАТАЛОГ- поиск -
+380509560821
+380973404987
+380632786968
УкраинаОдесская областьОдесса
armykids.com.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

ПОШАРОВЕ ОДЯГАННЯ, ЩО ЦЕ?

“Немає поганої погоди, є неправильне одягання…”

 Часто люди опиняються в ситуаціях коли вони напряму залежать від якихось процесів - спортивні змагання, бойові завдання, полювання ходове чи на номері, рибальство зимове чи спінінгом, екстремальний туризм чи просто тривала прогулянка та від погодних умов - пронизливий вітер, дощ з мокрим снігом, низькі та наднизькі температури, швидка зміна погодних умов із суттєвою зміною температур, проливні дощі і висока вологість тощо.
ARMY KIDS - є прихильником пошарового одягання, як технології максимально універсальної, адаптивної і досі революційної.
 Пошарове одягання, за своєю суттю є універсальним набором компонентів з одягу, створеного з найкращих на сьогодні матеріалів. Отже, коли створювати вірні комбінації та послідовність в одяганні то можна пережити будь-які погодні умови з максимальним захистом та комфортом, а компактність кожного з компонентів дає змогу мати під рукою весь комплект але використовувати його складові за потреби.
Концепція технології пошарового одягання від нашої компанії не дуже відрізняється від загальноприйнятих стандартів та практик у світі, вона лише трохи спрощена та адаптована до потреб вітчизняних замовників і зводиться до наступної схеми:

1. Волого-потовідвідний шар (Lvl-1 та Lvl-2). 

Lvl-1 - це термобілизна із поліестерових чи комбінованих полотен із відповідним функціоналом (висока повітропроникність та швидке висихання) які забезпечують відведення вологи (поту) від тіла, залишають тіло сухим. Lvl-1, є обов’язковою складовою з якої починається будь-який комплект. Важливо щоб білизна сиділа в обтяжку, по тілу але і щоб не сковувала рухів.

Lvl-2 - це доповнення чи альтернатива першому шару. Як доповнення до функціоналу першого шару, це не тільки вологовідвідний, а і зігріваючий комплект. Lvl-2 має ефективно вбирати вологу без прилипання до тіла і створювати додатковий повітряний прошарок. Виготовляється із поліестерових полотен. За наднизьких температур одягається поверх Lvl-1.

2. Утеплюючий шар (Lvl-3 та Lvl-4).

Lvl-3 - це флісова кофта, яка є базовим, утеплюючим шаром. Lvl-3 також відводить вологу по ЛВЛах далі, та головна його задача - зігрівати, створювати комфортну температуру, доповнювати перший шар додатковим функціоналом. Матеріал кофти максимально повітропроникний, швидко сохне та не вбирає в себе вологу, довго тримає належний зовнішній вигляд та функціонал за тривалого використання та кількості прання.

Lvl-4 - за наднизьких температур, підвищеної вологості та штормового вітру цей рівень посилює створену, попередню до нього, комплектацію та блокує наслідки негоди, які з якихось критичних випадків змогли пройти через зовнішній, захисний шар. 

3. Захисний шар (Lvl-5).

Lvl-5 - це функціональний, найчастіше мембранний одяг чи одяг такий, що завдяки високим технологіям виготовлення має волого-вітрозахисний функціонал.  Головний сенс Lvl-5, як захисного шару - відводити вологу з нижніх шарів, починаючи з Lvl-1 і аж через Lvl-5, назовні та блокувати чи перешкоджати потраплянню негоди (дощ, мокрий сніг, пронизливий вітер, мряка, роса тощо) ззовні. Лінійка матеріалів які ми використовуємо це - SOFTSHELL, STORMWALL, STORMWALL PRO, STORMWALL DWR, DEWSPO ЧИ DUSPO FLEECE. На відміну від попередніх поколінь сучасні тканини та полотна більш гнучкіші, міцніші, менш “шумні” та легші. Волого-вітро захисні властивості матеріалів та можливість комбінувати комплектацію дають змогу адаптувати та використовувати такий одяг у максимально широкому спектрі за різних погодних умов. Наш одяг зовнішнього, захисного шару, створений з ергономічним кроєм, з поліпшеною анатомією, на основі військових розробок, кращих іноземних армій, для тактичного одягу. І наші моделі чудово адаптовані для потреб мисливців, рибалок чи туризму - максимально зручні та надійні.

 Як кажуть розумні люди: “Немає поганої погоди, є неправильне одягання…”
 Отже, одягайтесь так щоб комплект вашого одягу максимально відповідав тим задачам, виду діяльності та погоді з якими вам прийшлося стикнутись.   А ми, в свою чергу, забезпечимо належну консультацію, якість та варіації у комплектуванні саме для вас.

 

Другие статьи